جستجوگر خبری شهرستان شفت

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه طی دو ماه گذشته از حدود ۱۰ هزار تبه خارجی و رانندگان ترانزیت متردد از مرز زمینی شهرستان آستارا تست رپید صورت گرفته، گفت: طی این مدت، به ۵۰ مسافر ...

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حسین مصطفی پور بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از پایانه مرزی این شهرستان در جمع خبرنگاران خبرگزاری ها اظهار کرد: طی دو ماه گذشته از حدود ۱۰ هزار تبه خارجی و رانندگان ترانزیت متردد از مرز زمینی شهرستان آستارا تست رپید صورت گرفته است. 

وی با بیان اینکه مبادی مرزی شهرستان آستارا برای مقابله با ویروس کرونا پایش و از ورود موارد مشکوک به کشور جلوگیری می شود، افزود: طی دو ماه گذشته به ۵۰ مسافر خارجی که ابتلای آن ها به ویروس کووید موردتأیید قرار گرفته اجازه ورود به کشور داده نشده است. 

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گیلان به استقرار دفتر خدامات سلامت در دو نقطه از سالن مسافری و مسیر ترانزیت کامیون ها اشاره کرد و افزود: نقطه صفر مرزی یکی از مهم ترین مبادی جلوگیری از ورود اتباع ناقل به کشور می باشد و درهمین راستا دستورالعمل های بهداشتی به جد دنبال می شود. 

به گزارش فارس، زیارت مزار شهدای گمنام، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی، محوطه گمرک، پایانه مسافری، پل ریلی و بارانداز راه آهن بین المللی آستارا-آستارا از دیگر برنامه های سفر یک روزه «حسین مصطفی پور» معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گیلان به شهرستان آستارا بود. 

انتهای پیام /۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان