جستجوگر خبری شهرستان شفت

به مناسبت شب یلدا محصولات هنرهای سنتی و صنایع دستی با تخفیف مناسب ، در نمایشگاه دائمی صنایع دستی بندر آستارا عرضه می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرپرست اداره‌ کل میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی بندرآستارا گفت : در آستانه شب یلدا نمایشگاه و فروشگاه دائمی هنرهای سنتی و صنایع‌دستی با ارائه محصولات ارزان تر از قیمت بازار همه روزه میزبان همشهریان و مسافران است.

مجتبی آب‌روشن با بیان ‌اینکه ، این نمایشگاه از ۱۰ صبح تا ساعت 13 عصر  و ساعت 15 تا 18 برای بازدید عموم دایر است، افزود: نمایشگاه و فروشگاه دائمی هنرهای سنتی و صنایع‌دستی در مدرسه قدیم باغچه سرا برپا می باشد.

وی گفت: این نمایشگاه و فروشگاه 7 غرفه ویک سالن دارد که در این نمایشگاه انواع تولیدات هنرهای سنتی وصنایع دستی هنرمندان به معرض نمایش و فروش گذاشته شده است.

آب‌روشن با بیان‌اینکه نمایشگاه و فروشگاه دائمی هنرهای سنتی و صنایع‌دستی آستارا آبان ماه سال جاری افتتاح شد ، گفت: برای راه‌اندازی نمایشگاه مذکور ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و امیدواریم همشهریان و گردشگران با استقبال و خرید از نمایشگاه از هنرمندان رشته‌های صنایع‌دستی حمایت کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان