جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان در سفر به لنگرود بر تسریع در اجرای طرح های درمانی ، کشاورزی و بندری این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ استاندار امروز در سفر به لنگرود از روند ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی تامین اجتماعی کومله و بندر چند منظوره چمخاله و همچنین کشتارگاه صنعتی دام دیلم بازدید کرد.
بیمارستان ۶۴ تختخوابی تامین اجتماعی کومله ۷۶ درصد پیشرفت دارد و ساخت آن از سال ۹۶در زمینی به مساحت ۲ هکتار و با زیربنا ۱۲ هزار متر آغاز شده است.
بندر چند منظوره چمخاله هم به مساحت ۱۷ هکتار ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
همچنین امروز با حضور استاندار در نشست شورای اداری لنگرود ، مهم‌ترین مشکلات این شهرستان بررسی شد.
اسدالله عباسی در این نشست گفت:سرعت بخشی و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم باید مطابق با الگوی مدیریت جهادی و انقلابی باشد و خلف‌وعده مدیران در تحویل پروژه‌ها به مردم ، پذیرفتنی نیست.
وی حضور در جمع مردم ، گفتگو با آنان و بازدید میدانی از مشکلات را سرلوحه رفتار کارگزاران دولت دانست و گفت: مردم باید بتوانند درد دل‌های خود را بی واسطه با مسئولان مطرح کنند.
استاندار گیلان با انتقاد از روند کند اجرای برخی طرح‌ها که یک دهه از آغازشان می‌گذرد افزود: با مدیرانی که کار‌های محوله را به‌موقع به مردم تحویل ندهند و در این خصوص خلف وعده کنند ، مطابق قانون برخورد می‌شود.
اسدالله عباسی با اشاره به برخی مشکلات شهرستان لنگرود گفت : مدیران باید با همت عالی و کار جهادی برای رفع هر چه سریعتر مشکلات طرح‌های هادی روستایی ، آب کشاورزی ، گردشگری ، راه روستایی ، و برق شهرستان اقدام کنند.
وی با تاکید بر ارائه هرچه سریع‌تر طرح جامع بندر چمخاله افزود : حالا که پنجره واحد سرمایه گذاری برای تسهیل در جذب سرمایه گذاران با رویکردی جدید در استان گشوده شده، هیچ عذری از مدیران برای کوتاهی در پذیرش و جذب سرمایه گذاری، پذیرفته نیست.
امام جمعه لنگرود هم در این نشست گفت: خلا یک تیم نخبگان و اندیشه ورز که به همه موضوعات اشرافیت کامل داشته باشد، احساس می‌شود و به این تیم کارشناسی نیازمندیم.
حجت الاسلام والسلمین مهدی نقوی با اشاره به مشکلات کشاورزان گفت : کشاورزان مجبورند برای تامین بخشی از هزینه‌های زندگی، زمین خود را بفروشند و برای رونق صنعت و گردشگری شهرستان که زمینه ساز اشتغالزایی است هم گام‌های موثری برداشته نشده است.
نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی هم بندر چمخاله به لحاظ اهمیت و نقش مهم در حوزه اقتصاد شهرستان و به کارگیری جوانان در جذب اشتغال بسیار مهم است و امیدواریم با توجه به مشکلات موجود عنایت ویژه در این خصوص انجام شود.
پرویز محمد نژاد با بیان اینکه پوشش اینترنتی و مخابراتی شهرستان مناسب نیست افزود: الزامات منابع طبیعی، امروز سدی برای بسیاری از فعالیت‌های درآمدزا شده است.
شرکت در نماز جمعه لنگرود و دیدار با خانواده شهید مهدوی در روستای پاپکیاده از دیگر برنامه‌های سفر استاندار گیلان به لنگرود بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان