جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: گواهینامه ۱۱ داور گیلانی مسابقات قرآن اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی قربانیان صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی داوران قرآن در گیلان، اظهار کرد: در این جلسه ضمن امضای میثاق نامه داوران قرآنی، گواهینامه داوران سطح یک تا چهار نیز به آنها ارائه شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه ۱۱ داور گیلانی قرآن کریم گواهینامه خود را دریافت کردند، ادامه داد: این داوران در سطوح مختلف گواهینامه گرفته و از این پس در مسابقات سراسر کشور می توانند به داوری مسابقات قرآن کریم بپردازند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان با اشاره به اینکه داوران سطح یک می توانند در مسابقات ملی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه و مسابقات ملی دانشجویی قضاوت کنند، افزود: داوران سطح دو نیز در مسابقات قرآن استان ها و شهرستان های تراز یک سازمان اوقاف و امور خیریه، داوران سطح سه در مسابقات قرآن استان ها شهرستان های تراز دو سازمان اوقاف و سطح چهار سایر مراحل مسابقات قرآنی وزارتخانه ها، سازمان ها و یگان های زیر مجموعه هر یک از نیروهای زمینی، دریایی داوری می کنند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: مونا باغبان هنر دوست، سیده زینب تقوی پور و مونا عابدینی در رشته حفظ موفق به اخذ گواهینامه داوری شدند.

قربانیان اظهار کرد: محمود لطفی نیا در رشته لحن، محمد مصطفی پور در رشته حفظ، یوسف ایزدی، امیر صالحی و رضا جامکی در رشته تجوید، جمشید بذر بخش و اکبر طالبی در رشته صوت و محمد مهدی معتمدی در رشته وقف و ابتدا گواهینامه داوری دریافت کردند.

وی اضافه کرد: مرحله دوم این طرح آغاز شده و پس از آزمون کتبی از منابع مرتبط با هریک از رشته های پنجگانه داوری، در هفته های آتی جلسات شبیه سازی داوری، مصاحبه علمی و کارگاه های آموزشی نیز گام به گام و مطابق برنامه اعلام شده از قبل انجام می شود.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان اظهار کرد: از اساتید، نخبگان قرآنی و علاقمندان دعوت می کنیم تا در مرحله سوم این طرح که در سال ۱۴۰۱ است، مشارکت داشته باشند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان