جستجوگر خبری شهرستان شفت

لنگرود- استاندار گیلان با اشاره به اینکه بسترهای حمایت و جذب سرمایه گذار در استان فراهم شده است، گفت: بهانه ای برای کوتاهی در جذب سرمایه گذار پذیرفته نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر جمعه در جلسه شورای اداری و بررسی مشکلات شهرستان لنگرود با تأکید بر اینکه مشکلات استان گیلان با همدلی و همکاری حل می شود، اظهار کرد: در سایه این همدلی و اتحاد می توانیم خدمات شایسته به مردم ارائه کنیم.

وی به بازدیدهای میدانی از برخی از بخش های شهرستان لنگرود و صحبت با مردم اشاره کرد و افزود: باید شرایط به گونه ای فراهم شود که مردم بتوانند به راحتی با کارگزاران نظام صحبت کرده و از مشکلات خود بگویند.

استاندار گیلان با اشاره به پروژه های نیمه تمام و عدم تکمیل این طرح ها، گفت: نباید شاهد هدر رفت بیت المال باشیم باید با کار شبانه روزی، مدیریت جهادی و انقلابی را در جامعه به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه با بیان اینکه با مدیرانی که کارهای محوله را به موقع تحویل نمی دهند برخورد می شود، تصریح کرد: هر گونه خلف وعده و ترک فعل مدیران مطابق قانون برخورد می شود.

عباسی همچنین بر لزوم توجه به سرعت بخشی و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مردم تأکید و بیان کرد: از همه ظرفیت ها برای ارائه خدمات شایسته به مردم باید استفاده شود.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان لنگرود و با تأکید بر اینکه مسئولان باید با همت عالی و کار جهادی در راستای حل مشکلات گام بردارند، گفت: طرح های هادی روستایی، آب کشاورزی، گردشگری، راه های روستایی، برق از جمله مشکلات مناطق مختلف این شهرستان است که باید به آن توجه شود.

استاندار گیلان در ادامه بر لزوم تسریع در اجرای طرح جامع بندر چمخاله تأکید و اضافه کرد: بسترهای جدید برای سرمایه گذاری و تسهیل امور برای این حوزه فراهم شده هیچ عذر و بهانه ای از مدیران برای کوتاهی در پذیرش و جذب سرمایه گذاری پذیرفته نیست.

وی افزایش ظرفیت تولید در راستای اشتغالزایی را یک ضرورت دانست و گفت: کشاورزی در لنگرود مزیت نسبی این شهرستان است که باید فعال و صنعت ابریشم نیز احیا شود.

استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید هیچ مدیری در شهرستان بدون هماهنگی استانی، تغییر کند، بیان کرد: مدیرانی که از نظر شاخص های ارزیابی مدیریتی، در وضعیت مطلوبی هستند، به کار خود ادامه دهند البته تغییر مدیران در راستای سیاست های دولت در عرصه های سیاسی و اجتماعی، امری بدیهی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان