جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت آستارا با بیان این که پل تقاطع ریل و جاده آستارا به صورت نیمه تمام رها شده است خواستار تکمیل طرحهای نیمه تمام شهرستان شد.

حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا اظهار داشت: این امر باعث نارضایتی رانندگان و ایجاد ترافیک در آن نقطه شده است و نباید به بهانه پروژه ملی راه آهن، به وضعیت این پل رسیدگی نشود.

وی در ادامه افزود: وضعیت آرد و نان این شهرستان رضایت بخش نیست و باید آرد با کیفیت در اختیار نانوایان قرار بگیرد و متاسفانه نظارت کافی بر روند فعالیت نانوایان وجود ندارد.

خطیب جمعه آستارا تاکید کرد:اختصاص سهمیه و توزیع آرد باید به صورت عادلانه انجام شود و با نانوایان متخلفی که آرد سهمیه ای را می فروشند باید در چارچوب قانون برخورد شود.

وی بیان کرد: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی باعث تعطیلی کسب و کارهای مجازی نخواهد شد بلکه با اجرای آن امنیت در ساز و کارهای شبکه های اجتماعی حاکم خواهد شد.

حجت الاسلام صالحی گفت: جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در حوزه برجام عمل کرده است اما کشورهای اروپایی یک گام کوچک هم در این راستا برنداشتند و مذاکرات اگر گره از کار مردم باز نکند به درد نمی خورد.

وی افزود: داعیه داران حقوق بشر در کشورهای غربی که حتی یک انتخابات آزاد هم در کارنامه سیاسی خود ندارند امروز در حوزه سیاست خارجی خود به تعهدات خود پایبند نیستند اما دولت جمهوری اسلامی در مقابل توطئه های آنها آگاه است.

امام جمعه موقت آستارا با تبریک به مناسبت روز پرستار، اظهار کرد: پرستاران به عنوان مدافعان حریم سلامت وظایف خود را در زمینه خدمات رسانی به بیماران به خصوص در ایام کرونا به درستی انجام دادند و دولت باید به مشکلات این قشر به صورت جدی رسیدگی کند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان