جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی برای کسب درآمد پایدار برای شهرداری ها، گفت: نبود درآمد هزینه سنگینی به مردم تحمیل می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری عصر چهارشنبه در دیدار اعضای کمیسیون داخلی مجلس با استاندار گیلان با بیان اینکه شهرهای استان از لحاظ ظاهری وضعیت خوبی ندارند، اظهار کرد: باید برنامه ریزی دقیق تری برای درآمد پایدار شهرداری ها شود زیرا عمده آنها با نابسامانی مالی مواجه هستند که این امر هزینه زیادی را به مردم تحمیل می کند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس خواستار تشکیل کارگروه ویژه جهت ساماندهی پسماند استان گیلان شد و ادامه داد: شخص استاندار باید به این موضوع ورود کند تا حداقل کار مؤثر و درستی برای آن انجام شود و چند پهنه نیز برای آن تعریف شود.

مسئله پسماند در آینده به فاجعه انسانی ختم می شود

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس نیز در این جلسه با بیان اینکه گیلان یکی از استان های با بیشترین مشکل در حوزه پسماند است، گفت: اگر مسئله پسماند در دولت فعلی حل نشود در آینده به فاجعه انسانی ختم می شود.

رسول فرخی با اشاره به عدم هماهنگی میان سازمان های منابع طبیعی، محیط زیست و جهاد کشاورزی در خصوص برداشت مصالح از رودخانه ها، بیان کرد: چندین پروژه ملی در گیلان به دلیل نبود مصالح در حال تعطیلی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان