جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: اعتبارات که در چند سال اخیر به شهرداری ها برای ساماندهی پسماند اختصاص یافته در طول ۴۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی جمالی نژاد عصر چهارشنبه در دیدار اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با استاندار گیلان با بیان اینکه هیچ مسئله ای در شهرهای شمالی مهم تر از پسماند نیست، گفت: دولت نگاه ویژه ای به این موضوع دارد و وزارت کشور برای اولین بار قرارگاه اختصاصی برای ساماندهی پسماند تشکیل داده است.

رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به اختصاص اعتبارات قابل توجه طی چند سال اخیر برای موضوع پسماند، بیان کرد: این اعتبارات که به شهرداری ها برای ساماندهی پسماند اختصاص یافته در طول ۴۰ سال گذشته بی سابقه است.

وی با تاکید بر ضرورت پای کار بودن شهرداری ها برای تکمیل طرح های مطالعاتی مرتبط با ساماندهی پسماند، گفت: استاندار باید شخصاً تکمیل طرح های مطالعاتی و به نتیجه رسیدن اقدامات در این باره را پیگیری و بازرسی میدانی کند.

جمالی نژاد تصریح کرد: تکمیل پروژه زباله سوز در رشت و سراوان به ساماندهی پسماند کل استان گیلان کمک قابل توجهی می کند.

وی با اشاره به تهیه اطلس پسماند و توجه ویژه به استان های شمالی در این اطلس، بیان کرد: مهمترین و اولین اولویت استان گیلان موضوع ساماندهی پسماند است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان