جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۷ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از اقدامات به موقع دولت انقلابی، مردمی، دلسوز و تحول گرای آقای رئیسی در رابطه با واکسیناسیون ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۷ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از اقدامات به موقع دولت انقلابی، مردمی، دلسوز و تحول گرای آقای رئیسی در رابطه با واکسیناسیون و مبارزه با مفسدان اقتصادی که با حمایت قوه قضائیه در خصوص مسدود کردن حساب های تعدادی از اخلالگران بازار سرمایه و ارز تشکر و قدردانی می کنم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار می رود تا ریشه کن کردن فاسدین،  دلالان و زالوصفتان حوزه اقتصادی این برخورد جدی ادامه یابد تا حقی از حقوق مردم تضییع نشود.

وی افزود: سه ماه از عملکرد دولت می گذرد اما هنوز بسیاری از مدیران فاسد، بی تدبیر و ناکارآمد دولت یازدهم و دوازدهم در بدنه دولت حضور داشته و به فساد، بی تدبیری و کارشکنی خود در سطوح مختلف ادامه می دهند، عده ای هم در حال نفوذ در بدنه دولت انقلابی هستند، زمان به سرعت می گذرد و فرصتی باقی نمی ماند لذا تقاضا دارم دستور فرمایید تحول مدیریتی با شایستگی های دولت سیزدهم به سرعت و با دقت انجام شود.

بهروزی فر در پایان در رابطه با ضرورت اجرای طرح رتبه بندی معلمان و ساماندهی قیمت کالاهای اساسی و جلوگیری از تورم افسارگسیخته تذکراتی به دولت داد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان