جستجوگر خبری شهرستان شفت

اسدالله عباسی در بازدید از جمعیت هلال احمر گیلان؛ بر ضرورت مهارت افزایی و آموزش کمک های اولیه به اقشار مختلف مردم تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ اسدالله عباسی امروز در بازدید از جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به نقش این جمعیت در مدیریت بحران ، هلال احمر را نهادی خیرخواهانه و بشردوستانه خواند و گفت: یاری رساندن به هم نوعان در ذات انسان نهادینه است و مسئولیت هریک از ما در جایگاه حقیقی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به آیات قرآن مجید و کلام معصومان؛ ارائه خدمات داوطلبانه هلال احمر را قابل تقدیر خواند و افزود: خدمات داوطلبانه از ارزش‌های کمال انسانی و نشان بارزی از تعالی انسانی است که در تعالیم اسلامی به عنوان حیات طیبه از آن یاد می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه با افتخار یک داوطلب جمعیت هلال احمر هستم ، از خدمات داوطلبانه امدادگران هلال احمر گیلان در ۲ سال گذشته ، در کنار دیگر دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های حمایتی، برای مهار ویروس کرونا، قدردانی کرد. 

اسدالله عباسی با اشاره به جاذبه‌های طبیعی و شرایط اقلیمی گیلان، این استان را استانی حادثه خیز دانست و فعالیت‌های هلال احمر در گیلان را بسیار پراهمیت خواند.

وی بر لزوم مهارت افزایی داوطلبان هلال احمر در استان تاکید کرد و افزود: باید با استفاده از ظرفیت دانشگاه جامع علمی و کاربردی ، به انجام این امر توجه ویژه شود.

همچنین استاندار گیلان بر لزوم آموزش کمک‌های اولیه به اقشار مختلف به ویژه روستاییان گیلان تاکید کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان