جستجوگر خبری شهرستان شفت

طرح مدیریت هوشمند کرونا برای اجرای دقیق دستورالعمل های اجرایی در دستگاه ها، ادارات و اصناف از ۲۱ آذر در گیلان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ جانشین رئیس ستاد کرونا گیلان در ارتباط تصویری با خبر ۲۰ گفت : این طرح برای اجرای دقیق و صحیح شیوه نامه‌های بهداشتی در همه سطوح جامعه شامل ادارات ، فروشگاه‌ها ، حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، تالار‌ها ، مراکز عملی نظیر موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها ، از ۲۱ آذر در گیلان آغاز می‌شود.

حسین مصطفی پور هدف از اجرای این طرح را حفظ سلامت مردم استان اعلام کرد و افزود : این طرح در ۵ مرحله اجرا می‌شود به صورتی که با یک همزیستی مسالمت آمیز ، به شغل ، زندگی روزمره و کسب و کار مردم آسیب نرسد و هم سلامت محیط کار  ، برای مقابله با ویروس مرگبار کرونا حفظ شود.

 

var player = videojs('player_876244_7350435',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7350435',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان