جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به دستگیری هفت نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در یک درگیری در فومن، گفت: ۱۴ قبضه سلاح گرم و سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه امنیت و ارتقای نظم در جامعه اولویت پلیس است، اظهار کرد: مبارزه قاطع با مخلان آرامش مردم، پیشگیری از وقوع جرایم و اقدامات پیشگیرانه، همواره در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه پلیس قاطعانه با هر گونه تحرکات سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می کند، گفت: در همین راستا با توجه به تماس های مردمی مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح گرم و سرد بین تعدادی از اراذل و اوباش در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان فومن بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی فومن به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: پلیس با حضور در این مکان و مشاهده درگیری با اقدامات صورت گرفته هفت نفر از اراذل و اوباش این نزاع را دستگیر کرد.

وی با اشاره به کشف ۱۴ قبضه سلاح گرم و سرد از متهمان، گفت: این افراد از اراذل و اوباش سابقه دار هستند و با اقدامات خود باعث اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت شده اند.

سرهنگ حسن پور علت درگیری را اختلافات ملکی عنوان و اضافه کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی گرفتند.

وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی پلیس، اظهار کرد: تمامی فعالیت و اقدامات افراد شرور و اراذل اوباش به صورت مداوم رصد می شود و در صورت ارتکاب هرگونه تخلف و جرمی علیه امنیت عمومی و آرامش مردم پلیس در چهارچوب قوانین و مقررات با قاطعیت با آنها برخورد می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان