جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه از قلع و قمع یک بنای نیمه ساز به متراژ یکصد مترمربع در اراضی کشاورزی روستای مردمکده این شهرستان خبر داد.

مهرداد محمدی صبح امروز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه دیوارکشی غیرمجاز زمینی به مساحت ۷۰۰ مترمربع نیز در روستای جوپشت آستانه اشرفیه قلع و قمع شده ، افزود: حکم قلع و قمع این بنای نیمه ساز و حصارکشی غیر مجاز از سوی مقام قضایی صادر و با حضور عوامل انتظامی ، جهاد کشاورزی و نماینده دادستان به اجرا رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه از هرگونه تغییر کاربری غیر مجاز اراضی و زمین های کشاورزی در این شهرستان جلوگیری می شود اظهار داشت: حفظ اراضی کشاورزی از سیاست ها و رویکردهای جهاد کشاورزی است و با متخلفین طبق قانون برخورد خواهد شد.

محمدی با اشاره به وجود حدود ۳۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی در این شهرستان یادآور شد: از این میزان ۲۳ هزار و ۵۷۰ هکتار به کشت برنج، ۲ هزار و ۵۰۷ هکتار به کشت بادام زمینی و مابقی نیز به کشت دیگر محصولات کشاورزی چون صیفی جات، باغ های مثمر و غیر مثمر اختصاص دارد.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان، با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان