جستجوگر خبری شهرستان شفت

آیت الله فلاحتی در دیدار با خانواده شهید آیت الله مسلم قلی پور گیلانی از شهدای حادثه منا گفت : افتخار مادران عاقبت به خیری فرزندان است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با خانواده شهید آیت الله مسلم قلی پور ، از شهدای حادثه منا ، با اشاره به سابقه و تجربیات ارزشمند علمی و دینی این شهید والامقام گفت : ویژگی‌های علمی این عالم شهید بر کسی پوشیده نیست و طلبه‌ای در حوزه علمیه نیست که از تألیفات وی بهره‌مند نشده باشد. 

آیت‌الله رسولی فلاحتی دعای خیر مادر را ضامن خیر و صلاح فرزندان برشمرد و افزود : اعتبار و افتخار مادران هم موفقیت، پیروزی و عاقبت به خیر شدن فرزندان است. 

وی به روحیه بالای مادر شهید نیز اشاره کرد و گفت : روحیه این مادر بزرگوار به همه ما و مسوولان و مدیران روحیه و انگیزه خدمت می‌دهد.

استاندار گیلان هم در این دیدار با اشاره به مقام شامخ شهدا گفت : فعالیت‌های علمی و سابقه این شهید بزرگوار نشانه آموزه‌های اخلاقی نهاد خانواده و شکل‌گیری در چارچوب ارزش‌های معنوی است. 

اسدالله عباسی ، تربیت و پرورش فرزندان صالح، متعهد و متخصص را تابع نقش معنوی و تاثیرگذار والدین، به ویژه مادر خانواده برشمرد و افزود: موفقیت‌های بیشمار شهید آیت الله قلی پور و تالیفات مختلف ایشان در حوزه علوم دینی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مایه افتخار گیلان و گیلانیان محسوب می‌شود.

 

var player = videojs('player_864129_7339803',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7339803',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان