جستجوگر خبری شهرستان شفت

امام جمعه خشکبیجار: دانشجویان مطالبات رهبری را در اولویت فعالیتشان قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ امام جمعه بخش خشکبیجار در خطبه‌های امروز با اشاره به فرارسیدن ۱۶آذر روز دانشجو گفت: آرمان گرایی و مطالبه گری، اهتمام ویژه به پیشرفت‌های علمی و اجرای اقتصاد مقاومتی، واقع بینی در ارزش گرایی و اخلاق و همچنین عدالت و تقوی از مهمترین انتظارات رهبری از دانشجویان و جنبش‌های دانشجویی است.

حجت الاسلام والمسلمین امید زمانی در ادامه گفت: تلاش دولت در بخش‌های اقتصادی و تحول در امور مدیریتی منجر به بازگشت نسبی اعتماد عمومی به نظام شده و اهتمام رییس جمهور برای رفع مشکلات معیشتی و همچنین مواضع انقلابی نمایندگان ایران در مذاکرات وین و برخورد قاطع دستگاه قضا با اختلاس گران، نجومی بگیران و رانتخواران نمونه تلاش‌های جهادی دست اندرکاران نظام برای حل مشکلات مهم کشورست.

وی با اشاره به اقدامات مذبوحانه‌ی دشمنان در آسیب رساندن به روند خدمت رسانی به مردم و ایجاد یاس و ناامیدی میان اقشار مختلف تاکید کرد: دولت سیزدهم با سرعت عمل بیشتری حرکت کرده و جوانان و قشر‌های مختلف مردم نیز نسبت به جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن هوشیار باشند.

امام جمعه خشکبیجار در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تسریع در روند تعریض جاده خمام به خشکبیجار و رفع ضعف برق این بخش شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان