جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار: شهر های زرد گیلان از ۲ شهر به ۴ شهر افزایش یافته و این نتیجه عادی انگاری مردم این استان است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ استاندار در ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: شهر‌های زرد در استانمان در هفته گذشته از ۲ شهر به ۴ شهر افزایش یافته که این مساله نشان از عادی انگاری نسبت به رعایت دستورالعمل هاست.
اسدالله عباسی با اشاره به اینکه هنوز ۲۲ هزار دانش آموز گیلانی واکسن نزده اند گفت: تاکید بر بارگشایی حضوری مدارس زمانی در اولویت است که تمام شرایط بهداشتی و دستورالعمل‌ها در مدارس رعایت شود، چون هدف ایجاد نشاط در دانش آموزان است نه اینکه سلامتشان به خطر بیفتد.
وی از صدا و سیما و رسانه‌ها خواست درباره سویه جدید کرونا اومیکرون به درستی اطلاع رسانی کنند تا مردم برای دریافت واکسن اقناع شوند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم در این نشست با بیان اینکه این دانشگاه رتبه نخست کشور در واکسیناسیون را از آن خود کرده است گفت: ۹۳ درصد گیلانی‌ها دز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ارسلان سالاری با اشاره به جدی گرفتن سویه جدید کرونا اومیکرون گفت: براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته ۶ کشور به اومیکرون مبتلا شدند و امروز آمار کشور‌های درگیر اومیکرون به ۳۶ کشور رسیده که نشان دهنده سرعت زیاد سرایت این نوع از ویروس کروناست.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان