جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - همایش افسران جنگ نرم غرب گیلان با رونمایی از محصولات دیجیتال و تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در سپاه ناحیه شهرستان آستارا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا  مسئول فضای مجازی سپاه قدس استان گیلان عصر شنبه در این آئین در سالن ولایت سپاه آستارا گفت: آمریکا از سال ۲۰۰۲ به بعد به هیچ کشوری حمله نظامی نکرده است و دولت آمریکا هم اکنون جنگ را در سنگر فضای مجازی دنبال می کنند.

سجاد ستوده افزود: برای اقتصاد شکنده آمریکا حمله نظامی به صرفه و راهبردی نیست و فضای مجازی بستر تحقق هدف های شوم آن دولت است و یک فرد به واسطه تلفن همراه و فضای مجازی می تواند به جدیدترین تولیدات ساخته آن کشور دست یابد.

رئیس کنگره سرداران و هشت هزار شهید استان گیلان هم گفت: دشمنان اسلام سال های سال است که در تلاش هستند تا مسیر پیشرفت جوانان ایران اسلامی با مشکل مواجه شود اما جوانان با عزمی راسخ در مسیر پیشرفت و ترقی قرار دارند.

سرهنگ غلامرضا ملک علی پور افزود: انسان های اهل جبهه سختکوش و مبارز بودند و دلیل پیروزی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی با رژیم بعثی وجود همین انسان ها بود و نسل سوم انقلاب باید با فرهنگ ایثار و شهادت بیش از پیش آشنا شود.

رئیس کنگره سرداران و هشت هزار شهید استان گیلان بیان کرد:  بسیج تلاش دارد با اقدامات بصیرتی، تربیتی حلقه های صالحین مردم را نسبت به اهداف و اقدامات هنجارشکنانه دشمن توجیه و آگاه کند.

سرهنگ بهزاد قنبری فرمانده سپاه ناحیه آستارا هم گفت: خبرنگاران فعال و سختکوش، بدون هیچ ادعایی همواره در راستای هدف ها و آرمان های انقلاب اسلامی قدم برداشته و برای ایجاد وحدت و امید در جامعه تلاش می کنند و در این راستا باید مراقب توطئه های دشمنان در قالب جنگ نرم باشیم.

در این آئین از فروشگاه دیجیتال و یک بازی رایانه ای که توسط تعدادی از جوانان بسیجی آستارا تولید شده بود، رونمایی شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و علاوه بر نشریات محلی،  خبرنگاران ۶ خبرگزاری، دفترهای صداوسیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی در آن فعال است.  نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان