جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رقابتهای ورزشی کارمندان دولت استان گیلان با شرکت ۱۷ تیم در هفت رشته با معرفی تیمها و نفرات برتر در رشت به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رقابتهای فوتسال قهرمانی کارکنان دستگاه های اجرایی با شرکت ۱۱ تیم در سالن ورزشی ۶ هزارنفره شهدای رشت تیم فوتسال آموزش و پرورش گیلان عنوان نخست این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

همچنین تیم فوتسال امور مالیاتی مقام نایب قهرمانی رقابتهای کارکنان دولت گیلان را تصاحب و تیم فوتسال علوم پزشکی گیلان مقاوم سوم را کسب کرد و تیم بانک سپه نیز، رتبه چهارم رقابتهای فوتسال کارکنان دولت گیلان را بدست آورد.

در رقابتهای رشته تنیس روی میز قهرمانی دستگاه های اجرایی استان گیلان و در بخش مردان  با شرکت هفت تیم در سالن اختصاصی تنیس روی میز شهید عضدی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) رشت  ، تیم آموزش و پرورش مقام قهرمانی گیلان را کسب کرد، تیم علوم پزشکی دوم و  تیمهای بهزیستی و بانک سپه نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

همچنین در قسمت انفرادی این رقابتها، محمد صیادی از آموزش و پرورش موفق به کسب عنوان نخست و قهرمانی شد، حسن ابراهیمی ، مسعود خواسته و ابراهیم ناصح نیکو همگی از آموزش و پرورش به ترتیب در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

قهرمانی تیم بدمینتون بانوان تامین اجتماعی در مسابقات کارکنان گیلان

در ادامه برگزاری مسابقات کارکنان دستگاه های اجرایی استان گیلان و در رشته بدمینتون بانوان کهبا شرکت هشت تیم در سالن بدمینتون مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، تیم مدیریت درمان تامین اجتماعی به مقام قهرمانی دست یافت.

همچنین تیم بدمینتون بانوان اداره ورزش و جوانان گیلان در مکان دوم این مسابقات قرار گرفت و تیم میراث فرهنگی نیز موفق به کسب مقام سوم رقابتهای بدمینتون بانوان کارکنان دولت گیلان شد.

در رقابتهای انفرادی این رشته نیز، طاهره حق بین عنوان قهرمانی رقابت های بدمینتون دستگاه های اجرایی گیلان را به خود اختصاص داد، معصومه نقابی دوم شد ،  زهرا بابایی پور و وجیهه ژیانی نیز به طور مشترک سوم شدند.

کسب مقام قهرمانی آموزش و پرورش گیلان در مسابقات دارت

در رقابتهای دارت ویژه آقایان کارکنان دستگاه های اجرای استان گیلان که در ۲ بخش تیمی و انفرادی در محل سالن اختصاصی دارت مجموعه ورزشی شهدای رشت برگزار شد ، تیم آموزش و پرورش مقام قهرمانی را کسب کرد، آب و فاضلاب در مکان دوم قرار گرفت، تیمهای ورزش و جوانان و همچنین امور مالیاتی به صورت مشترک سوم شدند .

در بخش انفرادی این مسابقات نیز، اسماعیل عاشوری از اداره کل امور مالیاتی به مقام نخست و عنوان قهرمانی دست یافت، سیدحسین پیشوایی از ورزش و جوانان دوم شد ، اسماعیل غریبی و مسعود رحمانی از آموزش و پرورش به صورت مشترک مقام سوم مسابقات دارت آقایان دستگاه های اجرایی گیلان را کسب کردند.

رقابتهای ورزشی دستگاه های اجرایی استان گیلان از هفته گذشته با حضور ۱۷ تیم از ادارات و نهادهای مختلف استان گیلان در رشته های فوتسال ، آمادگی جسمانی، طناب کشی، دارت ، والیبال ، شنا ، تنیس روی میز و بدمینتون در رشت آغاز شد.

دانشگاه علوم پزشکی ، اداره ورزش و جوانان ، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جهاد کشاورزی، محیط زیست ، تامین اجتماعی ، آتش نشانی ، میراث فرهنگی و گردشگری، آب و فاضلاب، آموزش و پرورش ، دانشکده فنی و حرفه ای ، بانک سپه ، اداره ثبت و اسناد، اداره کل امور مالیاتی، راه و شهرسازی، صنعت ، معدن و تجارت و همچنین اداره بهزیستی، تیمهای شرکت کننده در رقابت های ورزشی کارمندان دولت استان گیلان بودند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان