جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر رشت، دو دستگاه اتوبوس جدید با هدف تسریع در امر واکسیناسیون کرونا، بالاخص در محلات کم برخوردار رشت در اختیار مرکز بهداشت این شهر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا امروز در دیدار با رئیس مرکز بهداشت شهرستان رشت در ساختمان جلسات شورا با قدردانی از اقدامات انجام شده پیرامون واکسیناسیون کرونا در سطح رشت اظهار کرد: حوزه مدیریت شهری رشت در روزهای اوج کرونا و حتی در شرایط فعلی در حد توان خود تلاش می کند تا به نحوی از شیوع این ویروس منحوس بکاهد. 

وی با اشاره به همراهی شورا و شهرداری رشت پیرامون تسریع در امر واکسیناسیون کرونا در سطح رشت گفت: پیش از این دو دستگاه اتوبوس در اختیار مرکز بهداشت رشت به منظور تسریع در امر واکسیناسیون درسطح رشت قرار گرفته بود و قصد داریم دو دستگاه دیگر نیز به زودی و با هدف سهولت دسترسی به مراکز واکسیناسیون در محلات کم برخوردار رشت در اختیار مرکز بهداشت قرار دهیم. 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از عملکرد خوب دستگاه هایی از جمله علوم پزشکی گیلان و مرکز بهداشت رشت در راستای انجام واکسیناسیون کرونا تصریح کرد: خوشبختانه با عملکرد مثبت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مراکز درمانی، اجرای واکسیناسیون در سطح رشت و استان گیلان به نحو مطلوبی در حال انجام است و استان گیلان از این بابت در رتبه نخست قرار دارد که نشانه تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه درمان این شهر و استان است. 

کارگرنیا با بیان اینکه در برخی از شهرهای کشور مردم تمایلی به انجام واکسیناسیون کرونا ندارند، گفت: با اعتمادسازی خوبی که در شهر رشت و استان گیلان انجام شده خوشبختانه مردم با اشتیاق نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام می کنند و این نشان دهنده عملکرد خوب دستگاه های متولی در این حوزه و شایسته تقدیر است. 

رئیس مرکز بهداشت شهرستان رشت نیز در این دیدار با قدردانی از همراهی رئیس شورای شهر رشت پیرامون تسریع در امر واکسیناسیون در سطح رشت اظهار کرد: پیش از این نیز دو دستگاه اتوبوس در اختیار مرکز بهداشت شهرستان رشت قرار گرفته بود و با افزایش این تعداد از دستگاه ها می توانیم خدمات بهتری در محلات رشت نیز انجام دهیم. 

مازیار محمدی به تلاش های شبانه روزی مجموعه درمان رشت و گیلان پیرامون تسریع در انجام واکسیناسیون کرونا اشاره کرد و گفت: در روزهای اوج کرونا برخی از پرسنل با وجود آنکه خودشان داغدار فوت عزیزانشان بودند اما حتی برای لحظه ای محل خدمت خود را ترک نکردند و ایثارگرانه تمام وقت خود را صرف خدمات رسانی به همنوعان خود کردند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان