جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش با اعلام بارش ۲۰ سانتی متر برف در محور اسالم به خلخال، به رانندگان این مسیر و جاده های کوهستانی این شهرستان توصیه کرد زنجیر چرخ و تجهیزات ...

غلامحسین بختشاهی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر امروز نیروهای راهداری زمستانی مستقر در راهدارخانه لرزره اسالم تالش، محور اسالم به خلخال را برفروبی و نمک پاشی کردند اما با توجه به بارش برف و برودت هوا، تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با اشاره به وجود توده هوای بارشی و ضرورت تامین ایمنی راه ها، از آمادگی تیم ها و ماشین آلات راهداری تالش برای خدمات رسانی به مردم در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

محور اسالم به خلخال با ۷۰ کیلومتر امتداد از مسیرهای ارتباطی استان های اردبیل و گیلان است و به دلیل داشتن مناظر زیبا و گردشگرپذیر، حجم بالای تردد وسایل نقلیه را شاهد است و در فصول سرد سال به علت ارتفاع زیاد، برفگیر و لغزنده می شود.

اداره کل هواشناسی استان گیلان، میزان بارش در شبانه روز گذشته در شهرستان تالش را ۴.۲ میلیمتر اعلام و برای فردا آسمانی ابری با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی کرده است.

شهرستان گردشگرپذیر تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان