جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - اردوی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت و نیمه استقامت در گیلان و در شهرستان رشت برپا می شود.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان گیلان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق اعلام فدراسیون دوچرخه سواری و طبق نظر کادرفنی، اردوی آمادگی تیمهای ملی دوچرخه سواری سرعت و نیمه استقامت کشورمان از روز سه شنبه هفته آینده ۱۶ آذرماه در رشت برپا می شود.

سید ایمان دلیل حیرتی افزود: این اردو به منظور حضور قدرتمند تیمهای ملی دوچرخه سواری سرعت و نیمه استقامت کشورمان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و با حضور مربیان تیم ملی در ۲ بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اردوی تیمهای ملی دوچرخه سواری در رده های سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۲۸ دوچرخه سوار تا روز سوم دی ماه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در پیست دوچرخه سواری بین المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی رشت برگزار و از نفرات دعوت شده به تیم ملی نیز، تست کرونا گرفته می شود.

دلیل حیرتی از برگزاری کارگاه آموزشی سایزبندی ، تعمیرات اولیه و نگهداری دوچرخه نیز در گیلان خبر داد و بیان کرد: همچنین اولین دوره کارگاه آموزشی با موضوع سایزبندی ، تعمیرات اولیه و نگهداری دوچرخه به همت هیات دوچرخه سواری بندرانزلی برگزار شد .

رئیس هیات دوچرخه سواری استان گیلان خاطرنشان کرد: این کارگاه به مدرسی مهدی واژه و علی اسفندیاری و با استقبال و شرکت ۳۰ نفر از آقایان و بانوان علاقمند رشته دوچرخه سواری در ۲ مرحله برگزار و  به واجدین شرایط، گواهی حضور در دوره اعطا می شود .نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان