جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان بیمه صیادی را از مهم ترین مطالبات فعالان این صنف خواند و گفت: ارائه تسهیلات کم بهره در قالب تعاونی جهت تجهیز امکانات صیادی و تامین سوخت مورد نیاز قایق ها از دیگر مطالبات این بخش است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید سرزده از پره های صیادی در انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقتصاد گیلان از دیرباز تاکنون به صیادی و کشاورزی وابسته بوده از این رو حل مشکلات این بخش ها زمینه ساز توسعه استان است. 

به گفته وی، صیادانی که بصورت قانونی نسبت به صید اقدام می کنند، تعالی اقتصاد دریا و توسعه صنعت شیلات در استان را رقم می زنند از این رو حل مشکلات صیادان امری بسیار مهم است. 

استاندار گیلان بیمه صیادی را از مهم ترین مطالبات فعالان این صنف خواند و تصریح کرد: ارائه تسهیلات کم بهره در قالب تعاونی جهت تجهیز امکانات صیادی و تامین سوخت مورد نیاز قایق ها از دیگر مطالبات این بخش است که باید مورد توجه قرار گیرد. 

عباسی، توسعه اقتصاد دریا را از اولویت های خود دانست و افزود: باید راهکاری مطمئن و پایدار برای بهبود اقتصاد دریا و مناسب سازی وضعیت صیادان اجرا کرد. 

وی با اشاره به نزدیک بودن آغاز فصل زراعی جدید برای شالیکاران در گیلان و لزوم پیگیری مشکلات حوزه شیلات گفت: طی روزهای آتی دیداری با وزیر کشاورزی و مسؤولان شیلات کشور خواهم داشت. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان