جستجوگر خبری شهرستان شفت

طرح آبرسانی به شهرستان های صومعه سرا، فومن و شفت با ۵۵ درصد پیشرفت ساخت، با ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر تکمیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت : طرح آبرسانی غرب نزدیک از سال ۷۸ برای تامین آب سالم و پایدار شهرستان‌های صومعه سرا، شفت و فومن با برآورد اعتبار ۲۳ میلیارد تومان آغاز شد، اما به دلیل تزریق قطره چکانی اعتبار، افزایش تورم و گرانی مصالح، پس از گذشت ۲۲ سال و با صرف بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه تاکنون ۵۵ درصد پیشرفت دارد.

سیدمحسن حسینی ، با اشاره به بهره مندی ۲۵۰ هزار خانوار از جمعیت شهرستان‌های غرب گیلان از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی پس از تکمیل این طرح، افزود: برای تکمیل این طرح به ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

وی به ساخت بیش از ۳۲ هزار متر مکعب مخزن بتنی برای ذخیره آب این طرح اشاره کرد و گفت: برای تامین آب طرح آبرسانی غرب نزدیک گیلان ، ۲۰ حلقه چاه در حوزه آبریز رودخانه ماسوله حفر شده که خطوط انتقال آن شامل ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری می‌شود.

 

var player = videojs('player_396766_7313930',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7313930',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان