جستجوگر خبری شهرستان شفت

برای شناسایی افرادی که واکسن نزده اند طرح خانه به خانه واکسیناسیون سراسری در حاشیه شهر رشت اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ فرماندار رشت در نشست ستاد کرونای این شهرستان گفت : با تشکیل مثلث دهیاران ، پایگاه‌های مقاومت بسیج و خانه‌های بهداشت و استفاده از ظرفیت‌های طرح حاج قاسم سلیمانی ، رصد خانه به خانه واکسیناسیون سراسری و شناسایی افراد واکسن نزده در حاشیه‌های شهر رشت انجام می‌شود.

 

علی فتح اللهی با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در پی شیوع کرونا ، افزود : ضرورت دارد برای اینکه هر چه سریعتر وضعیت شهرستان رشت بهبود یابد همه افراد واکسینه شوند و باید برای افراد باقی مانده برنامه محور جلو رویم.

وی اضافه کرد : از همه به ویژه اصحاب رسانه می‌خواهم که حساسیت تزریق واکسن را در سطح جامعه ایجاد کنند. 

فرماندار شهرستان رشت گفت : ادارات و بانک‌ها موظف هستند آمار دقیق کارکنان خود را که واکسن تزریق کرده اند ، به تفکیک دز اول و دوم گزارش کنند و با کارکنانی که واکسن تزریق نکرده اند طبق ضوابط اداری برخورد می‌شود.

علی فتح‌اللهی در خصوص حوزه کسب و کار هم ، افزود : برای ارائه خدمات به کسانی که قصد دریافت مجوز ، پروانه و تسهیلات دارند ، ارائه کارت واکسیناسیون اجباری است.

رئیس ستاد کرونا شهرستان رشت گفت : بخشداران به کلیه دهیاران اعلام کنید تا روند سرعت و تعداد واکسیناسیون را گزارش کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان