جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان : رفع تبعیض و مقابله با بی عدالتی در ادارات با تحول اداری در بستر مشارکت بسیج محقق می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ استاندار امروز در همایش گام دوم انقلاب و نقش بسیج ادارات در تحقق دولت اسلامی در رشت به تشریح ظرفیت‌های عظیم بسیج در ارتقاء سلامت اداری و بهره وری در ارایه‌ خدمات دستگاه‌های دولتی پرداخت و گفت : امروز شرایط استان مان به لحاظ اقتصادی و معیشتی ، رضایت بخش نیست و جبران این خلاء اساسی تنها با رفع تبعیض ، مقابله با بی عدالتی و تحول در نظام اداری میسر می‌شود تا مجموع توان بخش‌های دولتی و خصوصی در راستای جذب سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار در استان به کار گرفته شود.
اسدالله عباسی نقش نیروی عظیم و مردمی بسیج را برای تسریع در روند تحول همه جانبه استان به ویژه اصلاح امور اداری و ارتقاء بهره وری موثر دانست و گفت: تلاش برای حفظ و احیای ارزش‌های انقلاب و رسیدگی به مشکلات عموم مردم ، بهترین شیوه‌ التزام عملی به بیانیه‌ گام دوم انقلاب است.
وی همچنین خروج از مشکلات اقتصادی و معیشتی مناطق مختلف گیلان را مستلزم عملکرد جهادی و انقلابی مجموعه‌ی مدیران دولتی و متولیان اجرایی دانست و تاکید کرد: مدیران باید با یک برنامه ریزی دقیق و هماهنگ، زمینه‌ی کاهش پیچ و خم‌های اداری را برای سرمایه گذاران و کارآفرینان فراهم کنند و از سوی دیگر حضور مداوم خود را در مناطق روستایی و دورافتاده عینیت بخشند تا اقشار ضعیف و آسیب پذیر بتوانند بسهولت دغدغه‌های خود را با مسئولان در میان بگذارند.
استاندار با بیان اینکه در شرایط فعلی در برخی از حوزه‌های مدیریتی، روحیه‌ی جهادی و انقلابی را مشاهده نمی‌کنیم، گفت: در بستر نقش آفرینی و مشارکت نیروی عظیم و مردمی بسیج می‌توان دست در دست هم تفکر جهادی و انقلابی را در فرهنگ اداری استان تقویت نمود.
سرهنگ حبیبی ، جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور بسیج اقشار و متخصصان نیز در این همایش گزارشی از ظرفیت‌های بسیج استان در امور اجتماعی ، اداری و فرهنگی ارایه و تصریح کرد : نقش آفرینی بهینه‌ نیرو‌های بسیجی در امر مقابله با شیوع بیماری کرونا ، آگاهی بخشی عمومی ، تامین تجهیزات درمانی و تسریع در واکسیناسیون ، مصادیق بارزی از تجلی مشارکت بسیج با مدیران اداری برای خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است.
سرهنگ رنجبر ، مسئول بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان نیز در سخنانی به تشکیل هیات‌های اندیشه ورز بسیج در راستای آسیب شناسی تحقق دولت اسلامی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر نشست‌های هفتگی آسیب شناسی هیات‌های اندیشه ورز بسیج، به طور مداوم ادامه دارد تا بتوان در بستر تشریک مساعی و تبادل اندیشه و نظر، روند تحقق تمدن اسلامی بر مبنای بیانیه‌ی گام دوم انقلاب را تسریع نمود.
در پایان این مراسم از ۵۰ مدیر بسیجی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات استانی و شهرستانی گیلان قدردانی شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان