جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» به عنوان داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان انتخاب شدند.

سید امیر مصباح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعیین داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان، اظهار کرد: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» به عنوان داوران این مرحله انتخاب شده اند.

وی با اشاره به ارسال ۱۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره، گفت: داوران بازبین بعد از پنج روز بازبینی سی دی آثار، شش اثر را شایسته حضور در مرحله نهایی این جشنواره دانستند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان اضافه کرد: «روایت آنکه صبور بود» به کارگردانی «نیما جهان بین»، «رازها و دروغ های رام نشده» به کارگردانی «وحید درویشی»، «واحد ۲۲ چه خبره» به کارگردانی «رضا جوشعار»، «خلیج خوک ها» به کارگردانی «رضا جوینده»، «سیا ریحون» به کارگردانی «رضا عباسی» و «چهاردیواری» به کارگردانی «عبدالله بهادری» آثار راه یافته به این مرحله هستند.

وی اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی کمیته برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان این نمایش ها از روز ۱۲ آذر ماه در دو سالن شهید انصاری و نارون برای عموم و هیئت داوران اجرا می شوند.

مصباح با اشاره به اینکه زمان پیش بینی شده برای اجرای آثار ساعت ۱۱ صبح، ۱۵ و ۱۸ عصر است، گفت: تماشاگران علاقه مندان می توانند در این ساعت به صورت رایگان از تماشای نمایش ها لذت ببرند.

تاریخ / ‏ساعت ۱۱ صبح ۱۵ عصر ۱۸ عصر ۱۲/‏۰۹/‏۱۴۰۰

سیا ریحون

نویسنده: حمید ابراهیمی

کارگردان: علیرضا عباسی

سالن شهید انصاری

رازها و دروغ های رام نشده

نویسنده و کارگردان:
وحید درویشی

سالن نارون

واحد ۲۲ چه خبره

نویسنده و کارگردان:
رضا جو شعار

سالن شهید انصاری

۱۳/‏۰۹/‏۱۴۰۰

خلیج خوک ها

نویسنده و کارگردان: رضا جوینده

سالن شهید انصاری

روایت آنکه صبر بود

نویسنده و کارگردان: نیما جهان بین

محوطه باز سالن شهید انصاری

چهار دیواری

نویسنده و کارگردان: عبدالله بهادری

سالن نارون

وی با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی تعداد تماشاگران برای هر نمایش محدود است، تصریح کرد: عوامل اجرای جشنواره در جلوی در ورودی سالن ها حضور داشته و ضمن رعایت همه نکات بهداشتی به محض تکمیل شدن ظرفیت سالن ها از ورود افراد دیگر ممانعت به عمل می آورند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان همچنین ادامه داد: اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز چهارشنبه با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان