جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه اجرای طرح هادی روستایی و مقاوم سازی یک ضرورت است، گفت: این طرح سبب ایجاد تحول و توسعه روستاها می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در دیدار با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اینکه حساب ۱۰۰ از یادگارهای به یادمانی امام راحل است، اظهار کرد: حساب ۱۰۰ امام (ره) بر آمده از دل انقلاب اسلامی است.

وی اجرای طرح هادی روستایی و مقاوم سازی را یک ضرورت عنوان کرد و افزود: اجرای طرح هادی تحول در مناطق روستایی را در بر دارد و این امر موجب ارائه خدمات بهتر در روستاها می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه در اجرای طرح های هادی روستایی فرهنگ سازی اثرگذار است، تصریح کرد: نیاز است فرهنگ سازی برای اجرای این طرح ها در روستاها توسط بنیاد مسکن انجام شود.

آیت الله فلاحتی رفتار اخلاق مدارانه در اجرای طرح ها و برنامه های مسکن را اثرگذار برشمرد و بیان کرد: توجه به اولویت ها در مقاوم سازی مسکن باید مد نظر باشد ضمن اینکه تا پروژه ای را به اتمام نرسانید طرح جدید را آغاز نکنید.

وی با تاکید بر اینکه تمام مدیران باید پاسخگو و در میان مردم باشند، خاطرنشان کرد: جامعه بر اساس منطق و عقلانیت با بهره گیری از مدیران خوش فهم، متدین و دست پاک درست می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت فعال شدن گروه حقوقی بنیاد مسکن تاکید کرد و گفت: گروه حقوقی با اجرای آئین نامه ها و دستورالعمل ها باید بتواند در وقت مناسب مشکلات را برطرف کند.

آیت الله فلاحتی همگرایی میان مدیران در اجرای طرح ها و جذب سرمایه گذار در گیلان را مهم دانست و یادآور شد: طرح تسهیل در اعطای وام مقاوم سازی و احداث مسکن بسیار عالی است و باید عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه نظارت بر هزینه کرد ساخت و سازها را تأثیرگذار است، افزود: در احداث مسکن به معنای واقعی باید موضوع مقاوم سازی توجه شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بنیاد مسکن باید فرهنگ سازی به منظور کوچک سازی مسکن در قالب انبوه سازی را در دستور کار خود قرار دهد، تصریح کرد: کوچک سازی مسکن در قالب انبوه سازی آثار خوب اقتصادی برای جامعه دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان