جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر، نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: پل ورودی شهر فومن یک پروژه ملی است که حدود ۱۷ سال به دلیل تعلل و غفلت دولت ها غیرفعال مانده است. او با بیان ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر، نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: پل ورودی شهر فومن یک پروژه ملی است که حدود ۱۷ سال به دلیل تعلل و غفلت دولت ها غیرفعال مانده است.

او با بیان اینکه این پل مسیر ورودی ماسوله، دومین شهر توریستی دنیا است، افزود: برای فعال سازی و پیگیری این پروژه ۳ جلسه با وزیر جدید داشته ایم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس اظهار داشت: ۴ پل بین روستایی در منطقه داریم که هر کدام آن ها مشکلاتی دارد.

بهروزی فر با بیان اینکه یکی از آن ها مربوط به منطقه توریستی قلعه رودخان است، ادامه داد: این پل ها در جریان سیل سال ۹۷ تخریب شده و پیشرفت بازسازی آن ها بسیار پایین است.

او تأکید کرد: مردم روستا های دو طرف پل به دلیل سختی رفت و آمد تحت فشار قرار دارند که در حال پیگیری برای حل مشکل آن هستیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات شهرستان شفت گفت: در منطقه شفت نیز ۲ پل وجود دارد که با پیگیری های انجام شده روند بازسازی آن فعال شده و با کمی اعتبار بیشتر به پایان می رسد.

بهروزی فر همچنین همچنین با اشاره به زهکشی فاضلاب در شفت افزود: متأسفانه تا پیش از این، فاضلاب رودخانه ها و شهری به یک سمت شهر منتقل می شد که با اعتباری که دریافت کردیم، شهرداری شفت توانست با لوله گذاری، این مشکل را برطرف کند.

او تصریح کرد: منطقه ای در این شهرستان است که گلاب گیری از چند سال پیش در آن آغاز شده و توسعه خوبی یافته است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان