جستجوگر خبری شهرستان شفت

در آخرین روز از هفته بسیج با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۳ طرح اشتغالزایی، ورزشی و خدماتی در لاهیجان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ، سالن ورزشی شهید محمدعلی اسماعیل‌دوست، یادمان شهدای ترور روستای لَفمِجان و یک بازارچه اقتصاد مقاومتی در مساحت ۲۰۰ متر مربع و با اشتغالزایی ۵۰ نفر طرح‌هایی بود که امروز باحضور سردار سیدضیاءالدین حزنی در لاهیجان افتتاح شد.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین بهره برداری از این طرح‌ها با بیان اینکه ماموریت اصلی سپاه حفظ و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت پایدار است گفت: سپاه در کنار این ماموریت اصلی و اساسی، بحث محرومیت زدایی، مردمداری و مردم دوستی را در سراسر کشور به طور جدی دنبال و اجرا می‌کند.
سردار سیدضیاءالدین حزنی با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات خوبی توسط سپاه در بحث محرومیت زدایی در سراسر کشور اجرا شد افزود: سپاه در بحث محرومیت زدایی تا مرز رضایتمندی مردم خیلی فاصله دارد و هر وقت مردم از ما رضایت داشتند آمار اقدامات را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان