جستجوگر خبری شهرستان شفت

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: نقش بسیج در تمام عرصه ها انکارناپذیر است وهمه ملت ایران امروز بسیجی هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در نشست با طلاب در حوزه علیمه رشت با تبریک هفته بسیج گفت : بسیج نقش اساسی و مهمی در تمام عرصه‌ها از جمله دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، در مواقع بروز بلایای طبیعی و بحران کرونا داشته و دارد.

سردار سیدضیاءالدین حزنی با بیان اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس کار‌های ارزشمندی از خود به یادگار گذاشتند گفت:امروز مهمترین وظیفه سپاه و بسیج کمک به دولت و مردم و محرومیت‌زدایی ست و باید اقدامات این نهاد ارزشی در همه ابعاد اطلاع‌رسانی شود.

وی با بیان اینکه بسیجیان همواره، در کنار مردم و برای مردم گام برداشته اند گفت: امروز در هر جا از مملکت مشکلی پیش بیاید بسیج وارد عرصه می‌شود.

سردار سیدضیاءالدین حزنی با اشاره به اینکه دشمن تمام تمرکز خود را بر روی نسل جوان دارد تا اسلام را نابود کند افزود:با رهنمود‌های مقام معظم رهبری و نیرو‌های بسیجی دشمن هرگز نمی‌تواند به اهداف شوم خود دست یابد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان