جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : انتخاب مدیران صالح و پاکدست فساد را از دستگاه های دولتی دور خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان ؛ آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه جامعه در تلاش است حکومتش رنگ و بوی علوی گیرد افزود : در چنین جامعه‌ای حقوق‌های نجومی برخی مدیران، هم فسادآور و هم موجب کاهش اعتماد ملی می‌شود.
امام جمعه رشت با تأکید بر تلاش سه قوه برای مقابله با معضل حقوق‌های نجومی گفت : این حقوق‌ها و اختلاف‌های طبقاتی برای مردم قابل تحمل نیست.
وی در ادامه در خصوص پیری جمعیت استان هشدار دادو افزود : ۴۰ درصد گیلان را جمعیت پیر تشکیل می‌دهد و بررسی این موضوع و راه حل عملی آن باید در دستور کار مسولان قرار گیرد.
آیت الله فلاحتی همچنین زیر ساخت‌های عمرانی و گردشگری در گیلان را نامناسب دانست و با اشاره به مسافر پذیر بودن این استان از مسئولان خواست تلاش خود را در این خصوص بیشتر کنند.
امام جمعه رشت ادامه داد : زباله‌ها و برخی عوامل دیگر همچون آلودگی‌های زیست محیطی باعث شده تا سلامت گیلانی‌ها در خطر باشد وانتظار می‌رود که این مشکل با تلاش دوسویه مردم و مسولان برطرف شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان افزود : با وجود جمعیت زیاد روستایی و مشکلات حوزه سلامت تنها یک بیمارستان تأمین اجتماعی در استان گیلان فعال است که افزایش تعداد بیمارستان‌های تأمین اجتماعی ضروری است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان