جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در طرح جهش ملی مسکن تا ۱۵ آذر ماه، گفت: ۴۰ هزار گیلانی ثبت نام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین کشاورز شامگاه چهارشنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به روند ثبت نامه از متقاضیان طرح جهش مسکن، اظهار کرد: مهلت ثبت نام در این طرح تا ۱۵ آذر ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تا به امروز ۴۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند، گفت: در مقایسه با طرح اقدام ملی و در پنج مرحله از متقاضیان ثبت نام شد شاهد رشد سه برابری تعداد ثبت نام کنندگان در استان گیلان هستیم.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان در ادامه با اشاره به اینکه متقاضیان می تواند به سامانه saman.mrud.ir مراجعه و ثبت نام کنند، افزود: متقاضیان باید مدارک شناسنامه ای و ملکی خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مهم ترین اولویت راه و شهرسازی تأمین زمین برای تعدادی از متقاضیان است، اضافه کرد: تاکنون برای ۱۹ شهر استان گیلان که سامانه ثبت نام برای آنها بازگشایی شده زمین مناسب برای ساحت ۱۱ هزار واحد تأمین کنیم.

کشاورز ادامه داد: همزمان با انتخاب مشاور ذیصلاح طرح های معماری و سازه اقدام شده و طی ۱۰ روز آینده فرآیند مناقصه و فراخوان برای انتخاب پیمانکار انجام می شود تا بتواند ظرف مدت ۲۴ ماه سازه های مورد نظر این طرح ساخته و تحویل متقاضیان دهیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان