جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در شبانه روز گذشته ۵۰ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های استان گیلان بستری شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، فردین مهرابیان ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کرونایی استان گیلان، اظهار کرد: با وجود روند نزولی کرونا در گیلان اما هر گونه عادی انگاری می تواند شرایط را سخت کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری هستند، افزود: از این تعداد ۵۰ نفر طی شبانه روز گذشته در بیمارستان های پذیرش شده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه با اشاره به اینکه بر اساس آخرین رنگ بندی های کرونایی ۱۱ شهرستان گیلان در وضعیت آبی قرار دارند، گفت: این به معنا پایان کرونا در این شهرها نیست بلکه همچنان باید دستور العمل های بهداشتی رعایت شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۶۲ بیمار کرونایی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های گیلان بستری هستند، ادامه داد: ۱۰ بیمار امروز به این بخش منتقل شده اند.

مهرابیان همچنین به وضعیت واکسیناسیون در استان گیلان اشاره و با بیان اینکه ۴۲۶ مرکز واکسیناسیون فعالیت می کنند، افزود: همت گیلانی ها در رعایت دستورالعمل ها و جدی گرفتن واکسیناسیون در کاهش آمار مبتلایان مؤثر بوده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان