جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج در همه عرصه ها حضور داشته است، گفت: جایگاه خوب استان گیلان در واکسیناسیون کرونا به همت بسیجیان کسب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح شنبه در رزمایش اقتدار جهادگران با بیان اینکه جهادگران قبل از جهاد هجرت می کنند، گفت: جهادگران عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از هجرت رزمندگان کار سخت تری دارند زیرا آنها از نفس و وسوسه شیطان هجرت کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان جهاد بزرگی است، تصریح کرد: جهادگرانی که به محرومان رسیدگی می کنند از لذت های دنیوی می گذرند و بسیاری از افراد به دلیل عظمت این کار آن را درک نمی کنند.

وی با اشاره به جهاد بسیجیان در ایام کرونا، بیان کرد: کسب رتبه اول واکسیناسیون در استانی که زیرساخت بهداشتی آن فاجعه بار بوده کاری شگفت است که به همت بسیجیان گیلانی محقق شد.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه گروه های جهادی در هر عرصه ای که انقلاب نیاز دارد وارد می شوند، ادامه داد: تنها انقلاب الهی که ۴۳ است پای آرمان ها مانده، انقلاب اسلامی ایران است و راز این ماندگاری نیز وفاداری و همراهی ملت ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیجیان و سپاهیان تمامی موانع بر سر راه انقلاب را کنار می گذارند، افزود: بسیجیان خلأ انحلال بسیج سازندگی در دهه ۷۰ را پر کردند و تمامی مشکلات را حل می کنند.

وی با تاکید بر مقاومت و ایستادگی بر آرمان ها و ارزش های انقلاب، تصریح کرد: بسیجیان باید با صبر و مقاومت راه انقلاب را ادامه دهند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان