جستجوگر خبری شهرستان شفت

سیاهکل- استاندار گیلان با تاکید بر اینکه رضایتمندی مردم مهمترین ملاک ارزیابی مدیران، گفت: مدیران باید برای مشکلات راهکار داشته باشند و برنامه محور عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرستان سیاهکل با اشاره به لزوم تلاش مضاعف برای تحقق شعار امسال، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید در خصوص پشتیبانی و مانع زدایی از تولید برنامه داشته و نتیجه فعالیت های خود را به مردم اعلام کنند.

وی با تاکید بر ضرورت مدیرت امور به صورت جهادی و میدانی، افزود: مدیران باید برای مشکلات راهکار داشته و برنامه محور عمل کرده تا تهدیدات به فرصت تبدیل شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه نباید مدیران از مسئولیت ها و تعهداتشان در خدمت به مردم شانه خالی کنند، ادامه داد: باید از کسانی که فکر و ایده دارند حمایت کرده و دستشان را بگیریم به نوعی که بروکراسی های اداری مانعی بر سر راه تولید نباشد.

عباسی با تاکید بر ضرورت رفع تمامی موانع بر سر راه تولید با استفاده از راهکارهای قانونی، تصریح کرد: نباید هیچ سرمایه گذاری درگیر بروکراسی های اداری و مصوبات کمیسیون ها شده و راه های صحیح و قانونی به روی سرمایه گذار بسته شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه باید به فرصت های شغلی و اشتغالزایی توجه ویژه ای شود، گفت: باید در هر روستایی شرایطی فراهم شود تا محصولاتی که توسط روستاییان به بازارهای هفتگی می آید در همان منطقه و روستای محل زندگی خودشان به مردم ارائه شود تا علاوه بر افزایش میزان اشتغال، رونق روستاها را نیز به دنبال داشته و در کنار آن صنایع تبدیلی نیز راه اندازی شود.

عباسی با اشاره به مشکلات کارخانه سیمان سیاهکل، ادامه داد: متأسفانه زیر ساخت های لازم در مسیر کارخانه سیمان از کلیشم به رودبار فراهم نشده و مردم را نیز با مشکل مواجه ساخته که لازم است هرچه سریع تر این مشکل نیز مورد ارزیابی قرار گرفته و رفع شود.

وی با تاکید بر حمایت و نظارت دقیق مدیران بر عملکرد و رفتار کارمندان خود با حفظ کرامت آنان تاکید کرد: علاوه بر اعزام بازرسانی به روستاهای گیلان در جهت تهیه گزارش از وضعیت روستاها، شخصاً و به صورت سرزده به روستاها سرکشی می کنم.

استاندار گیلان با اشاره به مزیت های گردشگری، کشاورزی و دامداری و صنایع سیاهکل گفت: باید این مزیت ها شکوفا شده و عوامل بازدارنده در مسیر آنها رفع شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان