جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: طی دو روز گذشته ۱۵۶ کیلومتر از محورهای استان گیلان برف روبی شده است.

فریبرز مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف طی دو روز گذشته در محورهای کوهستانی استان گیلان، اظهار کرد: در این مدت محورهای سیاهکل-دیلمان، اسالم - خلخال، پونل - خلخال، بلوردکان - خصیب دشت، شفت - امامزاده اسحاق، شفت - امامزاده ابراهیم، ماسال - گیلوان، فومن - ماسوله، حشمت آباد - قوشه لانه، زیاز - شوک رودسر - لات محله سفیدپوش شده بودند.

وی با بیان اینکه در برخی محورهای بارش برف تنها سطح جاده را سفیدپوش کرده بود، افزود: محور پونل - خلخال با ارتفاع ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر بارش بیشترین بارش ها را داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به اینکه از شامگاه گذشته بارش برف در محورهای کوهستانی استان قطع شده است، گفت: در این مدت راهداران با حضور در این محورها اقدامات لازم برای بازگشایی و برف روبی را انجام داده اند.

وی با بیان اینکه طی دو روز گذشته ۱۵۶ کیلومتر از محورهای کوهستانی استان گیلان برف روبی شده است، اضافه کرد: حجم برف روبی انجام شده ۱۷۲ هزار و ۴۰۰ متر مکعب است.

مرادی ادامه داد: در حال حاضر شرایط در محورهای کوهستانی استان گیلان عادی و تردد با احتیاط در حال انجام است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان