جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش باران در بیشتر محورها و برف در برخی مناطق کوهستانی استان گفت: در حال حاضر تمامی راههای استان باز و تردد در آنها برقرار است.

فریبرز مرادی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون ارتفاع  برف در محورهای اسالم - خلخال ۱۰ تا ۱۵  سانتیمتر،پونل - خلخال ۱۰ سانتیمتر و سیاهکل-دیلمان هفت سانتیمتر گزارش شده است.
مرادی خاطرنشان کرد: همچنین بارش خفیف برف محور ماسال - گیلوان را سفیدپوش کرده ؛ ضمن اینکه بارش برف در محورهای بلوردکان - خصیب دشت و حشمت آباد- کلیشم متوقف شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان افزود :رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
مرادی یادآورشد: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای گیلان به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی تمامی محورهای مواصلاتی و ارتباطی استان های همجوار است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان نیز در خصوص خسارتهای احتمالی به خبرنگار ایرنا گفت : خوشبختانه تا کنون هیچ مورد آبگرفتگی مشکل سازی برای مردم گزارش نشده و در موارد جزیی توسط دستگاههای اداری ذیربط ؛شهرداریها و دهیاریها رفع شده است .
امیر مرادی افزود: بیشترین بارش های امروز سه شنبه در استان در فومن ۷۶  میلیمتر ، لنگرود ۶۲ میلیمتر، لاهیجان ۵۶ میلیمتر ،صومعه سرا ۵۳ میلیمتر و آستارا ۵۲ میلیمتر ثبت شده است.
وی اظهار داشت: اکثر پل های آب نما در مناطق یاد شده ،  سرریز و بمنظور حفظ سلامت مردم امشب بسته می شوند.
هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که بارش ها در استان تا فردا چهارشنبه تداوم داشته باشد.
 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان