جستجوگر خبری شهرستان شفت

گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب گالیکش به بنیاد مسکن و منابع طبیعی دو ماه فرصت داد، مشکل تعدادی از اهالی روستای " لوه" این شهرستان را حل کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از دادگستری گلستان، سیدسعید جباری در این باره اظهار داشت: تعدادی از اهالی روستای لوه شهرستان گالیکش با مراجعه به دادسرای این شهرستان خواستار ورود دادستانی برای حل مشکل خود شدند.

وی توضیح داد: 20 سال پیش بر اثر سیل در روستای لوه تعدادی از خانه های اهالی آسیب دید و به ناچار 24 خانوار از اهالی روستا از مسیر سیل جابه جا و در زمینی که منابع طبیعی و بنیاد مسکن در همان روستا اختصاص دادند، مستقر شدند و خانه ساختند.

سند مالکیت دو تالاب بین المللی گلستان به نام دولت صادر شدسند مالکیت بیش از 1000 هکتار موقوفات در استان گیلان اخذ شدساکنان حاشیه شهرها با ارائه سند مالکیت تسهیلات ویژه دریافت می کنند

 جباری افزود: پس از گذشت نزدیک به دو دهه  این خانواده ها با وجود پیگیری های زیاد هنوز نتوانسته اند برای خانه های جدید خود سند بگیرند.

دادستان گالیکش در بازدید از این روستا و در پی درخواست  اهالی، به بنیاد مسکن و منابع طبیعی 2 ماه فرصت داد اسناد این خانه ها را تعیین تکلیف و به مردم تحویل دهند.

انتهای پیام/582

 


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان