جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری بیش از سه هزار برنامه های مختلف در هفته بسیج گفت: یکی از دلایل عدم حل مشکلات کشور عدم رجوع مسؤولان به ظرفیت بسیج است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج با عملکرد خود باعث استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است، اظهار کرد: عملکرد بسیج در کشور بی نظیر بوده و این نهاد مقدس در طی ۴۳ سال از پیروزی انقلاب تمام مشکلات را حل کرده است.

وی بسیج را یکی نهادهای مخلص در جمهوری اسلامی معرفی کرد و گفت: بسیج در تمامی بحران ها پای به پای دیگر نهادها به کمک دستگاه های اجرایی آمده و کرونا نمونه بارز آن بوده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش بسیج در انجام فرآیند واکسیناسیون در این استان افزود: گیلان در حوزه بهداشت و درمان از نرمال کشوری عقب است ولی همراهی بسیج سبب شد تا گیلان در انجام فرآیند واکسیناسیون در کشور رتبه اول را کسب کنند.

عبدالله پور از واکسیناسیون بیش از ۸۵ درصدی مردم گیلان خبر داد و افزود: برخی از افراد برای ایجاد یک مرکز مبالغی خاصی را پیشنهاد می دادند ولی عمده پایگاه پایگاه های واکسیناسیون ایجاد شده توسط بسیج در گیلان رایگان بوده است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به اقدامات بسیج در کشور و در راستای حل مشکلات جامعه تصریح کرد: در ۴۳ سال گذشته بسیاری از اقدامات بسیج به نمایش گذاشته نمی شود لذا رسانه ها باید فعالیت های بسیج در کشور را به خوبی به نمایش بگذارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان یکی از دلایل عدم حل مشکلات کشور را عدم رجوع مسؤولان به ظرفیت بسیج دانست و بیان کرد: کشور دارای ظرفیت های غنی در عرصه های مختلف است به این منظور اگر مسؤولان به داخل رجوع کنند بخش اعظمی از مشکلات کشور در تمامی حوزه ها برطرف می شود ولی در چند سال گذشته دولت ها به این مسئله کم توجه بوده اند.

عبدالله پور با بیان اینکه مشکلات اقتصادی نتوانست نظام مقدس جمهوری اسلامی را نابود کند زیرا بسیج سپاه همواره پای کار بوده اند، گفت: بسیج و سپاه در رزمایش مواسات در گیلان هفتگی سه الی پنج هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می شود.

وی با اشاره به آزادی تعدادی قابل توجهی از زندانیان غیر عمد توسط بسیجیان گیلانی، افزود: یکی از اهداف بسیج کمک به مردم و خانواده های نیازمند بوده و در چند وقت اخیر چندین زندانی غیر عمد توسط بسیجیان در گیلان آزاد شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج و سپاه یک نهاد کمک کننده به دستگاه های اجرایی است، تصریح کرد: به تأکید مقام معظم رهبری بسیج و سپاه همواره یک نهاد کمک رسان است لذا سپاه قدس گیلان این آمادگی را دارد به تمامی نهادهای خدمات رسان در این استان در راستای حل مشکلات کمک کند.

عبدالله پور با اشاره به برگزاری بیش از سه هزار برنامه های مختلف در هفته بسیج گفت: در هفته بسیج برنامه های مختلفی در عرصه محرومیت زدایی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و امنیتی در سطح استان و پایگاه های گیلان برگزار می شود.

وی از افتتاح ۴۱ مسکن محرومین، پروژه های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در گیلان خبر داد و گفت: یکی از مهم ترین اهداف سپاه رفع محرومیت زدایی در تمامی مناطق محروم کشور است لذا در هفته بسیج بیش از ۴۱ واحد مسکن محرومین توسط سپاه قدس گیلان به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان