جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حمایت از تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت گفت: بر اساس شیوه نامه ای که به تمامی دستگاه ها ازجمله شهرداری رشت ابلاغ شده است باید نیروهای شهرداری رشت مشمولِ ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا در حاشیه برگزاری جلسه تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در شهرداری رشت در ساختمان جلسات شورا اظهار کرد: دغدغه های خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت دراین باره به حق است و آینده خدمتی شان با این شیوه نامه ای که اخیراً مصوب شد گره خورده است.

وی با بیان اینکه با مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری گیلان پیرامون این آئین نامه صحبت کرده ام، افزود: وی اعلام کرد که هیچ مخالفتی از این بابت در استانداری گیلان وجود ندارد و شهرداری می تواند بر اساس شیوه نامه مصوب پیرامون تبدیل وضعیت این نیروها اقدام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه بندهایی از این شیوه نامه بسیار کلی است، تصریح کرد: برخی از شهرداری های کشور با نگاه مثبت به این موضوع در حال انجام این فرایند هستند و برخی دیگر از شهرداری ها نیز به شدت با اجرای این شیوه نامه مخالفت کرده اند و تعدادی از شهرداری ها ازجمله شهرداری رشت با طرح پرسش های مختلف به کندی حرکت می کنند و برای هر اقدامی دنبال مجوز هستند، درصورتی که آئین نامه ها و بخشنامه های متعدد روند کار را مشخص کرده است.

کارگرنیا با بیان اینکه مدیران شهرداری رشت باید خودشان را به جای این افراد ایثارگر شاغل در شهرداری تصور کنند، گفت: باید خودمان را به جای این افراد تصور کنیم و متأسفانه واحد اداری شهرداری رشت در این مورد عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است و هیچ اراده ای از بابت تبدیل وضعیت این نیروها در شهرداری رشت مشاهده نمی شود.

وی با تأکید به اینکه استانداری گیلان صراحتاً اعلام کرده است که تمامی افراد ایثارگر بر اساس ضوابط اعلام شده در شیوه نامه مصوب، مشمول این قانون می شوند، افزود: نیروهایی به صورت شرکتی در شهرداری رشت مشغول فعالیت بوده و دارای ضوابط اعلام شده پیرامون شیوه نامه ایثارگران هستند که باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند و در صورت عدم وجود پست بلا تصدی، دستگاه مجری می تواند نسبت به پیشنهاد پست های سازمانی جدید اقدام کند.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان