جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید برلزوم توجه به تکمیل پروژه های عمرانی بزرگ در گیلان با کمک دولت و اعضا مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تکمیل برخی پروژه ها همچون آزادراه قزوین-رشت ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی عصر امروز در حاشیه نشست با مجمع نمایندگان گیلان در جمع خبرنگاران حل بسیاری از مشکلات از مشکلات با همراهی نمایندگان مجلس قابل حل است، اظهار کرد:  برخی پروژه ها همچون پسماند که چالش جدی به شمار می آید، نیازمند پیگیری و کار مشترک با نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

وی با تأکید برلزوم توجه به تکمیل پروژه های عمرانی بزرگ در گیلان با کمک دولت و اعضا مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تکمیل برخی پروژه ها همچون آزادراه قزوین-رشت و نیز راه آهن قزوین-رشت-کاسپین به یک معضل در استان تبدیل شده برخی پروژه های دیگر همچون سدهای مخزنی پلرود، شفارود، دیورش، لاسک و نیز سدهای لاستیکی نیمه تمام یا متوقف است که تکمیل این قبیل از طرح ها نیازمند همدلی، وحدت و تأمین اعتبار است.

نماینده عالی دولت در گیلان، نقش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تأمین اعتبار به گیلان را بسیار مؤثر دانست و بیان کرد: پروژه های کنارگذر انزلی، پل کلاچای و لاهیجان، چهار خطه کردن راه انزلی به رضوانشهر، صومعه سرا به ماسال و فومن شفت نیز نیمه تمام باقی مانده، لذا با توجه به ضرورت پیگیری از طریق دستگاه های ملی و نیز فصل تقدیم لایحه بودجه، نقش نمایندگان برای جذب اعتبارات بسیار مؤثر است.

عباسی با اشاره به موانع توسعه سرمایه گذاری و روند طولانی استعلامات در گیلان افزود: از طریق پنجره واحد و اطلس سرمایه گذاری، با صدور مجوزهای بی نام روند سرمایه گذاری را تسهیل می کنیم. 

استاندار گیلان از برگزاری نشست مشترک با مجمع نمایندگان و رئیس کل دادگستری خبر داد و بیان کرد:  با بهره گیری از ظرفیت های مختلف، بستر رونق تولید، اشتغال، کشاورزی، گردشگری و سواحل را برمبنای سیاست های دولت انقلابی و مردمی سیزدهم دنبال می کنیم.

حل مشکلات استان نیاز به هم فکری دارد
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه جلسه اعضا مجمع نمایندگان گیلان با استاندار ادامه دار است، اظهار کرد: در حوزه های مختلف دچار نابسامانی هستیم و نگرانی ها و دغدغه هایی وجود دارد که باید با همفکری با استاندار جدید این معضلات برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صفری با اشاره به وجود معضلاتی در بخش پسماند استان علیرغم تزریق بودجه های مختلف و عدم کسب نتایج مطلوب گفت: آزادراه و راه آهن ، نیازمند پیگیری های مستمر برای جذب اعتبارات و تسریع در عملیات اجرایی است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان