جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا- ایرنا- امام جمعه موقت شهرستان آستارا با تاکید بر این که رفع مشکلات اقتصادی در اولویت مسئولان باشد گفت: قیمت کالاهای اساسی با هدف رفاه حال مردم باید کاهش یابد.

حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا افزود: در انتصاب استانداران، مدیران میانی و فرمانداران باید به ولایت مداری، عدم وابستگی جناحی و روحیه جهادی افراد توجه شود.
وی با  اشاره به این که کاهش قیمت خودروی داخلی مطالبه مردم است تصریح کرد: بازار خودرو باید از انحصار افراد وابسته به باند قدرت و دلالان خارج شود. 
وی متذکر شد: جمهوری اسلامی ایران پاسخ یاوه گویی های رئیس جمهوری آمریکا و دولتمردان استکبار را در میدان عمل می دهد و امروز توان نظامی ایران در منطقه باعث درماندگی قدرت های جهانی شده است.
صالحی افزود: مراسم ترحیم و برنامه های فرهنگی در مساجد آستارا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود و مردم نسبت به واکسیناسیون کرونا همت کنند.
وی با اشاره به سالروز بزرگداشت علامه طباطبایی  اضافه کرد: تکریم بزرگان و مفاخر علمی و فرهنگی در جامعه امروز باید در دستور کار متولیان باشد تا الگویی برای نسل جوان باشد.

خطیب جمعه آستارا با اشاره به سالروز ولادت امام حسن عسکری (ع) گفت: یکی از مهم ترین خواسته های اهل بیت و ائمه اطهار (ع) از مومنان اتحاد، همدلی و پرهیز از اختلاف است.
شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان