جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به هزینه هفت هزار میلیارد تومانی آمریکا به منظور تشکیل اراضی قدرتمند در خاورمیانه گفت: اکنون بزرگ ترین پالایشگاه نفت در کشور توسط سپاه ساخته شده و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار سرلشکر حسین سلامی امشب در جلسه با بسیجیان گیلان در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه حضور در گیلان برای من یک افتخار بسیار بزرگ و ارزشمند بوده است اظهار کرد: استان گیلان شهدای بسیار زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و وجود هشت هزار نشان دهنده سند فداکاری نسبت به اسلام و ولایت است

وی با تأکید بر لزوم توجه به پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: تکلیف پاسداری از انقلاب بسیار مهم است و باید از تمام لحظه برای تحقق این امر استفاده کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه استکبار برای به ذلت کشاندن نظام جمهوری اسلامی افزود: جمهوری اسلامی امروز در موقعیت رفیعی در جهان بوده و حوادث زیادی را پشت سر گذاشته است به طوری که اگر این حوادث در هر کشوری به وجود می آمد نظام سیاسی آن کشور با فروپاشی مواجه می شد .

سلامی با بیان اینکه کشورهای غربی در ۴۳ سال گذشته انواع تحریم و مشکلات را برای مردم ایران ایجاد کرده است، تصریح کرد: در جنگ های جهانی اول و دوم بین دو طرف جنگ یک توازن برقرار بوده است ولی در ۴۳ سال گذشته کشورهای غربی علیه ملت ایران تحریم های ظالمانه ای را اعمال کرده است.

وی با اشاره به رو به زوال رفتن کشورهای غربی در برابر جبهه مقاومت بیان کرد: دشمن مدام در زوال قدرت بوده است و این به یک روال تبدیل شده و ادامه دار است زیرا در ابتدا دشمن به فروپاشی نظام جمهوری اسلامی فکر می کرد و آن را در دستور کار خود قرار داده و حتی از همه امکانات بهره جست ولی ملت ایران با تکیه به نیروی ایمان به موفقت رسیدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمان پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا در بهترین نقطه نفوذ خود در جهان بوده است، گفت: در نظام کفر هر کشوری که قوی تر است پیروز است ولی کشورهای مسلمانان با تکیه به نیروی ایمان خود در برابر قدرت های برتر به پیروزی می رسند از این رو پیروزی انقلاب و خروج آمریکا از کشور به معنای واقعی بعثت بوده است.

سلامی با اشاره به برنامه استکبار به منظور توطئه علیه ملت ایران و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: آمریکا در ۴۳ سال گذشته در تمامی لحظه ها انواع جنگ ها را علیه ملت ایران آغاز و از همان ابتدا به دنبال خنثی سازی روحیه مقاومت و مبارزه با استکبار بوده است.

وی قدرت آمریکا را قدرتی پوشالی دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری در پیچیده ترین توطئه ها پرچم عدالت را درست گرفته و با تدبیر، ایمان، حکمت هیمنه این کشور با قدرت پوشالی را با شکست مواجه کرده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بعد از جنگ جهانی دوم قدرت آمریکا در جهان با کاهش مواجه شده است، تصریح کرد: کشور مستکبر آمریکا به ظاهر شکست ناپذیر است ولی بعد از جنگ جهانی دوم کشور آمریکا که به ۴۰ درصد ثروت جهان را تولید می کرد اکنون به ۲۰ درصد رسیده است.

سلامی با اشاره به هزینه هفت هزار میلیارد دلاری آمریکا به منظور تشکیل اراضی قدرتمند در خاورمیانه بیان کرد: آمریکایی ها هفت هزار میلیارد دلار هزینه کردند ولی با مقاومت مردم اکنون این ارتش فرسوده شده و میزان بیکاری در کشور آمریکا در حال افزایش و کرونا همچنان در آن کشور ادامه دار است.

وی با ابراز خرسندی از خودکفایی جمهوری اسلامی در حوزه ساخت پالایشگاه در کشور افزود: تمام پالایشگاه های کشور قبل از انقلاب توسط کشورهای غربی ساخته می شد ولی اکنون بزرگ ترین پالایشگاه نفت در کشور توسط سپاه ساخته شده و الگوی لیبرالیسم غربی شکست خورده است.

به گفته فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف آمریکا از اعمال تحریم به اغتشاش رساندن جامعه بوده است ولی جوانان انقلابی از تحریم فرصت ساخت و اکنون کشور در حوزه ساخت  تونل، برق، انرژی هسته ای، نانو و پهباد و قدرت نظامی به پیشرفت های خوبی رسیده است.

سلامی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی دارای جوانان نخبه و دانشمند بسیار خوبی در عرصه های مختلف است، بیان کرد: امروز پایگاه ها محور گسترش جهاد علیه کشورهای مستکبر بوده و بر این اساس تمامی پایگاه ها در جمهوری اسلامی باید از ظرفیت جوانان نخبه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی کمک کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان