جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استیصال آمریکا از قدرت نمایی سپاه در دریای عمان، گفت: دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران منحصر به فرد است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر حسین سلامی شامگاه پنج شنبه در نشست با فرماندهان سپاه قدس گیلان با اشاره به دستاوردهای چشم گیر و کم نظیر در شرایط سخت تحریم، اظهار کرد: در عرصه پهبادها بعضی از حرکاتی که ما انجام می دهیم را آمریکایی ها توانایی انجام آن را ندارند.

وی با بیان اینکه پهبادی که کشتی در حال حرکت را هدف قرار می دهد آن هم در اعماق سه هزار کیلومتری منحصر به فرد است، افزود: توانایی ما در موشک نیز به ویژه موشک های بالستیک که کشتی در حال حرکت را هدف قرار می دهد منحصر به فرد است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استیصال آمریکا در ماجرای اخیر سرقت نفت جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان و واکنش قاطعانه دلیرمردان سپاه، گفت: سرباز آمریکایی همانی بود که دو هفته پیش در دریا ایستاد و مثل کوه یخ آب شد.

سردار سرلشکر سلامی به بیانات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر گسترش کارکرد پایگاه مقاومت بسیج در تمام مناطق شهری و روستایی اشاره و تأکید کرد: هدف دشمن گسترش فقر و نیازمندان و سپس تهیج آنها است.

وی ادامه داد: اما وقتی در پایگاه های مقاومت برنامه ریزی شده و دقیقاً در یک محل مردم را از بسیاری از آسیب ها نجات داده می دهیم در همان محله آمریکا شکست داده ایم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان