جستجوگر خبری شهرستان شفت

بامداد امروز جوانی ۲۱ ساله هنگام عکاسی در اثر سقوط در استخر لاهیجان جان باخت و تلاش ها پس از حدوداً 10 ساعت جستجو برای یافتن جسد وی تاکنون بی نتیجه مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از لاهیجان، ساعت دو بامداد امروز جوانی ۲۱ ساله به دلیل بی احتیاطی و عبور از نرده های حفاظتی، هنگام عکاسی از استخر لاهیجان به داخل آب سقوط کرد که به دلیل ناتوانی دوستانش برای نجات وی، پیکر این جوان همچنان مفقود است.

در حال حاضر غواصان آتش نشانی مرکز استان گیلان و لاهیجان در تلاش هستند تا جسد این جوان را پیدا و از استخر خارج کنند و تاکنون موفق نشده اند.

طبق گفته شاهدان عینی چهار جوان در حالی عکاسی در حاشیه استخر لاهیجان بودند که یکی از جوانان از نرده های حفاظتی عبور کرده و با از دست دادن تعادل خود درون استخر سقوط کرده است.

مهم ترین نکته در این حادثه نبود امکانات لازم در شهرستان لاهیجان است که در چنین مواقعی مجبور هستند که امکانات و حتی غواص از مرکز گیلان به محل اعزام شود.

استخر یا دریاچه مصنوعی لاهیجان قدمتی نزدیک به ۴۰۰ سال دارد و در زمان شاه عباس صفوی برای آبیاری مزارع برنج ساخته شده، در وسط استخر جزیره ای قرار دارد که با پل امکان دسترسی به آن وجود دارد و در حال حاضر تبدیل به یکی از جاذبه توریستی گیلان تبدیل شده است.

سالانه گردشگران زیادی به این لاهیجان سفر می کنند و برای تفریح در این منطقه حضور پیدا می کنند که باید برای حفظ امنیت خود و خانواده از عبور کردن از حفاظ های امنیتی خودداری کنند.

متأسفانه این اولین حادثه استان گیلان نیست که در سال های اخیر به دلیل ثبت عکس های خاص در محل های خطرناک رخ می دهد و به قیمت جان جوانان و مسافران تمام می شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹/منویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان