جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس عقیدتی سیاسی ناجای گیلان با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، گفت: در حال حاضر جامعه با نقطه مطلوب در این زمینه فاصله دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا اسدی صبح چهارشنبه در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی ناجا در رشت با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، اظهار کرد: حقیقت این است که هم اکنون جامعه ما فاصله زیادی از قرآن دارد.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجای گیلان با اشاره به اینکه انس با قرآن موجب می شود زندگی و جامعه ما قرآنی شود، افزود: قرآنی شدن انسان ها باعث می شود احتیاجی به فعالیت و سیاست گذاری در این زمینه نداشته باشیم و از همه بلایا دور خواهیم بود.

وی با بیان اینکه دردهایی مانند نفاق و کفر توسط قرآن درمان می شود، تصریح کرد: طبق بیانات رهبری انس با قرآن انسان را به خدا نزدیک می کند و مسابقات قرآنی و امثال آن مقدمات ترویج فرهنگ قرآن در جامعه است.

حجت الاسلام اسدی با اشاره به اینکه جامعه ای که قرآنی باشد شیاطین جن و انس به آن راه نمی یابند، ادامه داد: جامعه قرآنی ترسی از آمریکا و اسرائیل ندارد زیرا قرآن بالاترین اسلحه است و دشمنان ما از عظمت قرآن می ترسند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجای گیلان با اشاره به برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن این مجموعه، بیان کرد: در این دوره ۱۷۰ نفر شرکت کننده داشتیم که از این بین ۲۶ نفر برتر شناخته شدند.

وی با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات قرآنی ناجا افزایش یافته است، عنوان کرد: مسابقات قرآنی ناجا سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی تلفنی برگزار شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان