جستجوگر خبری شهرستان شفت

انزلی- استاندار گیلان با تاکید بر تحقق عملی شعار سال، گفت: پروژه راه آهن رشت -کاسپین باید هرچه سریع تر به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی انزلی با اشاره به شعار امسال، گفت: باید این شعار را به معنای واقعی در عمل اثبات کنیم.

وی با اشاره به بازدید از پروژه راه آهن رشت -کاسپین، افزود: پیگیری های لازم از سازمان ها و ادارات مرتبط با روند تکمیل این پروژه ها انجام شد اما باید تکمیل این پروژه ها نباید حتی یک روز هم با تأخیر همراه شده و هرچه سریع تر به بهره برداری برسند.

عباسی همچنین با اشاره به اهمیت تولیدات گلخانه ای، اظهار کرد: باید از مزایای تولیدات گلخانه ای در فصول غیر کشاورزی استفاده شود.

وی استفاده از تولیدات گلخانه ای در شش ماهه دوم سال را یکی از مزیت های گلخانه ها در گیلان عنوان کرد و افزود: باید در ماه هایی که تولیدات کشاورزی در گیلان روند کاهشی دارد از تولیدات اینگونه شهرک گلخانه ای بهره برده تا روند تولیدات کشاورزی در طول سال بدون وقفه استمرار داشته باشد.

عباسی ادامه داد: علاوه بر سرعت بخشیدن به روند تکمیل این پروژه باید تأسیسات زیر بنایی آن نیز آماده شده تا هرچه سریع تر شاهد بهره برداری از این شهرک گلخانه ای باشیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان