جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر  اظهار کرد: ما ظرفیت های زیادی در داخل کشور در ابعاد مختلف داریم که متاسفانه نتوانستیم از آنها بهره بگیریم. اینها جزو سرمایه های اصلی کشور ما به حساب می آید. از سوی دیگر نیروی ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر  اظهار کرد: ما ظرفیت های زیادی در داخل کشور در ابعاد مختلف داریم که متاسفانه نتوانستیم از آنها بهره بگیریم. اینها جزو سرمایه های اصلی کشور ما به حساب می آید. از سوی دیگر نیروی انسانی هم جزو سرمایه های اجتماعی ماست و باید برای آن سرمایه گذاری درستی شود. کشور ما ظرفیت های متنوعی دارد که برخی از آنها بالفعل هستند و برخی بالقوه هستند که باید بالفعل شوند. همچنین خیلی از ظرفیت ها ناشناخته اند و باید شناسایی شوند.

وی افزود: دولت و مجلس اهدافی پیش روی خود دارند که یکی از آنها اشتغال جوانان است که باید آن را جزو اولویت های اول خود قرار دهند. کما اینکه رهبری هم در فرمایشات خود، سیاست ها و تدابیری که ابلاغ کردند اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان را به عنوان اولویت بیان کردند. لازمه تحقق این سیاست این است که ظرفیت ها دقیقا شناسایی شوند. ما باید از این سرمایه ها به نحو احسن استفاده کنیم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس ادامه داد: اگر دولت، مجلس و قوه قضاییه در ارتباط با بحث تولید منسجم و متحد حرکت کنند، مطمئنا یک میلیون و ۸۵۰ هزار شغل تا پایان ۱۴۰۱ و برنامه ریزی دولت انقلابی و مردمی آقای رئیسی برای ایجاد ۴ میلیون شغل در ۴ سال، می تواند محقق شود.

بهروزی فر ادامه داد: ما سرمایه ها، قابلیت ها و ظرفیت هایی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت، گردشگری، معادن و شرکت های بزرگ هلدینگ داریم که دولتی هستند و می توان آنها را از انحصار خارج کرد. اگر سرمایه گذاران در داخل و خارج از کشور دعوت به سرمایه گذاری شوند و امنیت سرمایه گذاری برای ایشان حاصل شود، ما چیزی کم نداریم. خداوند برای این کشور نعمات زیادی داده که می تواند هم از حیث اقتصادی روی پای خود بایستد و هم می تواند اشتغال را تقویت کند.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تولید پیشران اقتصاد در هر کشوری است، اضافه کرد: تقویت تولید در درجه اول می تواند کشور را از حیث رشد اقتصادی به جای قابل قبولی برساند. مجلس به ضرس قاطع به دنبال این قضیه است و این هماهنگی و همراهی به طور کامل وجود دارد.

وی در پایان اضافه کرد: ما در ارتباط با بحث سهام عدالت که سرمایه عظیمی برای قریب به ۴۹ میلیون نفر جمعیت کشور است مصمم هستیم قدم های موثری برداریم چرا که معتقدیم این سرمایه می تواند در راستای شکوفایی اقتصاد کشور استفاده شود و تاثیر زیادی در این زمینه داشته باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان