جستجوگر خبری شهرستان شفت

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با گله مندی از انتصاب مدیران تصادفی توسط در کشور گفت: یکی از مهم ترین عوامل درعدم توازن در حقوق کارکنان دولت انتصاب مدیران تصادفی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رسول فرخی میکال امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عدم تساوی بین حقوق کارمندان منجر به عدم تأثیرگذاری آنان می شود، اظهار کرد: یکی از اهداف مجلس تصویب طرح ساماندهی حقوق کارمندان است زیرا تحقق این امر باعث تأثیرگذاری مستقیم و افزایش راندمان کاری کارمندان می شود.

وی با گله مندی از انتصاب مدیران تصادفی توسط در کشور افزود: یکی از مهم ترین عوامل در عدم توازن در حقوق کارکنان دولت انتصاب مدیران تصادفی است لذا انتظار ما از دولت جدید عدم این گونه انتصابات است که امیدوارم به آن توجه شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی محور تحول در هر کشوری را روابط بین دولت ها دانست و گفت: باید طرح های اقتصادی بین کشورهای حاشیه خزر بیش از بیش توسعه یابد زیرا انجام این کار علاوه بر حفظ امنیت خزر باعث افزایش حسن همکاری میان کشورهای اوراسیا خواهد شد.

به گفته فرخی اجرای طرح همکاری میان کشورهای خزر و دولت های مخالف منجر به تحولات بخش کشاورزی و صادرات غیرنفتی را برای استان گیلان می شود.

وی با تأکید بر لزوم توجه میان میزان واردات و صادرات چای در کشور بیان کرد: بر اساس آمار نیاز بازار مصرف ۱۰۰ تن و میزان تولید ۳۰ تن است ولی متأسفانه در این حوزه توازنی میان میزان صادرات و واردات وجود ندارد که مشکلاتی را برای چای کاران ایجاد کرده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهکارهای احیاء فروش چای در کشور تصریح کرد: عدم تبلیغ جای خارجی در صداوسیما، ورود چای به بازار بورس، حذف دلالان و واسطه گری، اعطای وام قرض الحسنه بلندمدت و الزام دستگاه ها به خرید چای داخلی مهم ترین راهکارها در احیای چای داخلی است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان