جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاتدار گیلان با اشاره به پیشرفت ۷۸ درصدی آزادراه قزوین_رشت گفت: تکمیل این آزادراه، پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع موانع پیش رو توسط مدیران دستگاه های متولی استانی و شهرستانی یکی از اولویت های دولت ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی عصر امروز در حاشیه بازدید از روند تکمیل باقیمانده آزادراه قزوین-رشت در محدوده منجیل به رودبار در جمع با خبرنگاران با بیان اینکه تکمیل این آزادراه کمک بسیار زیادی به رشد اقتصادی منطقه می کند، اظهار کرد: تکمیل این آزادراه یکی از آرزوهای دیرینه مردم این استان بوده و با پیگیری های صورت گرفته در تلاشیم تا در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسد. 

وی با اشاره به پیشرفت ۷۸ درصدی آزادراه قزوین_رشت گفت: تکمیل این آزادراه، پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع موانع پیش رو توسط مدیران دستگاه های متولی استانی و شهرستانی یکی از اولویت های دولت سیزدهم در گیلان است. 

استاندار گیلان با تأکید بر تسریع روند عملیات عمرانی افزود: امیدوارم هرچه سریعتر شاهد بهره برداری از این پروژه مهم و رفع مشکل ترافیکی به ویژه در ایام تعطیلات باشیم. 

عباسی با قدردانی از صبوری و همراهی مردم شریف رودبار در تکمیل پروژه آزادراه قزوین_رشت بیان کرد: اقدامات صورت گرفته در این آزادراه باید به صورت روزانه به بنده گزارش شود زبرا با روند رو به رشد زیرساخت ها اقتصاد منطقه و استان شکوفا شود. 

وی با تاکید بر لزوم بازگشایی راه های دسترسی محلی رودبار همچون مسیر قبل از افتتاح راه اصلی تصریح کرد: دستگاه ها در کنار یکدیگر برای تسریع توسعه عمران و آبادانی همت ویژه داشته باشند چون مردم از دولت مردمی انتظار کار و عمل دارند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان